Menü Kapat

MANZARA ADALAR

Siz de vakit kaybetmeden İstanbul Kartal’da satışı devam eden Manzara Adalar’da yatırım yapabilir ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

PROJE DETAYLARI

Manzara Adalar İstanbul Anadolu Yakası’nın yükselen yıldızı Kartal’ın göze çarpan simgelerinden biri haline gelmiştir. Kartal’daki konut projeleri arasında fark yaratan Manzara Adalar, üçü konut, ikisi ofis olmak üzere toplam beş blok ve çarşıdan oluşan karma bir yapıdır. Yaşam ve yatırım fırsatlarıyla göze çarpan Manzara Adalar; cadde mağazaları, restoran, kafe, market alanlarıyla her türlü ihtiyaca karşılık verecek şekilde tasarlanmıştır. İstanbul’daki konut projeleri için yeni lokasyonlardan biri olma yolunda hızla ilerleyen Kartal’da sahil yolu ile E-5 Karayolu arasında bulunan Manzara Adalar; karayolu, raylı sistem, havayolu ve deniz yolu ağlarının da merkezinde olmasıyla dikkat çekmektedir.

Aydos Ormanı, Marmara Denizi ve Prens Adaları manzarasına hakim olan Manzara Adalar, sahil şeridine 1,5 kilometrelik yürüyüş mesafesi ve yeşillikler içindeki konumuyla her anı ilham dolu bir yaşam için tasarlanmıştır.

İstanbul Kartal konut projeleri arasında dikkat çeken Manzara Adalar, dünyanın önde gelen mimarlık firması Perkins Eastman’ın özgün tasarımı ile güven, konfor ve ferahlığı bir araya getirmiştir. Manzara Adalar 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 Dubleks, 3+2 Tripleks, 4+1 ve 5+1 Dubleks Penthouse gibi farklı tiplerde toplam 975 konut ve ofis ünitelerinden oluşmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri arasında en iyi sosyal olanaklara sahip Manzara Adalar, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu ve botanik sus havuzları, fitness center ve spa alanı, hobi odaları, çocuk kulübü, yürüyüş parkurları ve çok amaçlı spor kompleksini içinde barındıran yaklaşık 2.500 m2’lik sosyal tesis alanı, 7/24 özel güvenliği, kapalı otopark alanı ve her daire için ayrılmış yaklaşık 3 m2‘lik depolarıyla keyifli ve güvenli bir hayat yaşamanız için planlanmıştır.

GALERİ

KONUM