Menü Kapat

MOMENT İSTANBUL

İki kule olarak inşa edilen Moment İstanbul, sıra dışı dikey mimarisiyle ne kadar prestijli bir proje olduğunu daha ilk bakışta gözler önüne seriyor. Üst düzey güvenlik donanımı tüm ihtiyaçlarınızda size yardımcı olacak resepsiyon, misafirlerinizi rahat ettirecek VIP lounge (dinlenme terası) ve lobi alanlarıyla sınırsız mutluluğa açılan bir pencereniz olacak.

PROJE DETAYLARI

Kartal’ın En Çok Konuşulan Projesi: Moment İstanbul
İki kule olarak inşa edilen Moment İstanbul, sıra dışı dikey mimarisiyle ne kadar prestijli bir
proje olduğunu daha ilk bakışta gözler önüne seriyor. Muhteşem İstanbul ve adalar manzarası,
kazanç garantisi, uygun ödeme koşullarıyla bildiklerinizden çok daha büyük, konforlu
daireleriyle Concierge hizmeti ve sayısız ayrıcalıklarıyla Kartal’ın en çok konuşulan projesi…

İstanbul’un Yeni Merkezi Kartal
Anadolu Yakası’nın cazibesinin günbegün artmasıyla birlikte Kartal’a yapılan yatırımlar; Kartal’ı İstanbul’un yeni merkezi haline getiriyor. Kolay ulaşım imkanları, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Havalimanı, 3. Köprü, Çanakkale ile İzmit Körfez Geçiş Köprüleri ve İstanbul – Ankara Yüksek Hızlı Tren Hattı’nı içine alan “Altın Çember”in tam merkezinde olması Kartal’ı İstanbul’un parlayan yıldızı ve merkezi yapıyor.

Kartal’ın En Merkezi Projesi Moment İstanbul
E-5 Karayolu’na doğrudan bağlantılı, Soğanlık Metro İstasyonu’nun yanı başında, Marmaray ve deniz otobüsü iskelesine birkaç dakika mesafede, Kartal Sahil’e 5 dakika ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece 15 dakika uzaklıkta. Kara, hava ve denizyollarını kullanarak evinize en rahat ulaşımı sağlayabileceğiniz Kartal’ın en merkezi projesi. 

Muhteşem İstanbul ve Adalar Manzarası
Kartal’da inşa edilmekte olan onlarca proje arasında Moment İstanbul’u seçmek için net bir sebep daha. Moment İstanbul’un panoramik cam cephesiyle muhteşem İstanbul ve adalar manzarasının keyfini doya doya çıkaracaksınız.

GALERİ

KONUM